İstanbul’un kalbinde yer alan GRACE Rooftop Restaurant’ta yemek deneyiminizi yeni boyutlara taşıyın. İkonik Boğaziçi Boğazı ve tarihi yarımada da dahil olmak üzere şehrin siluetinin büyüleyici fonunda yer alan GRACE, bir yemekten fazlasını sunuyor; duyular için unutulmaz bir yolculuk.

Restaurant NameGrace Rooftop
Cuisine TypeTurkish Restaurant
Opening Hours10:00AM – 1:00AM

Geldiğiniz andan itibaren ambiyansın incelikle buluştuğu bir dünyaya adım atın. GRACE’in atmosferi, sizi İstanbul’un akşam ışıklarının büyüleyici cazibesine kaptırmak ve her ziyaretin ilki kadar büyülü olmasını sağlamak için özenle seçilmiştir.

Türkiye’nin mutfak mirasının modern bir dokunuşla yeniden tasarlanan lezzetlerinin tadını çıkarın. En iyi şeflerimiz tarafından ustalıkla hazırlanmış menümüz, en seçici damak zevkini bile memnun edecek bir lezzet senfonisi vaat eden, en iyi yerel kaynaklı malzemeleri sergiliyor. Heyecan verici başlangıçlardan görkemli ana yemeklere ve muhteşem tatlılara kadar her lokma, mutfak ustalığının bir kutlamasıdır.

Gastronomik lezzetlerimizi tamamlayan, hizmet mükemmelliğine olan sarsılmaz bağlılığımızdır. Özenli personelimiz her ihtiyacınızın karşılanmasını sağlamaya kendini adamıştır; özenle seçilmiş şarap listemiz ise yemeğinizle eşleştirmek için mükemmel olan hem yerel mücevherleri hem de uluslararası favorileri içerir.

READ  Salt Fried Chicken Menü Fiyatları 2024

İster yıldızların altında romantik bir buluşma, ister keyifli bir kutlama, ister dışarıda rahat bir akşam olsun, GRACE Rooftop Restaurant, İstanbul’un canlı kültürünün ve nefes kesen güzelliğinin özünü yakalayan benzersiz bir yemek deneyimi sunuyor. Gelin bize katılın ve GRACE’te duyularınızı yükseltin.

GRACE Rooftop Restaurant Meze Menüsü

ÖğeFiyat (TL)
Humus15
ortada20
sorar25
Meze Tabağı40
Karışık ızgara50

GRACE Rooftop Restaurant Ana Yemek Menüsü

ÖğeFiyat (TL)
Adana kebap30
Iskender kebab40
Kebap tabağı50
Kuzu şiş kebap35
Tavuk şiş kebap30
Günün balığı40
Spagetti Normaları25
Izgara somon30
Tavuk parmesan35

GRACE Rooftop Restaurant Tatlı Menüsü

ÖğeFiyat (TL)
baklava20
Künefe30
Lokum15
Çikolatalı lav keki20
Profiteroller25

GRACE Çatı Restoranı İçecek Menüsü

ÖğeFiyat (TL)
Ayran5
Çay3
Bunlar2
Bardak şarap10
Şişenin yanında şarap50
Bira10
Kokteyller15

Similar Posts