Mutfakta yenilikçiliğin ve toplumsal desteğin öncüsü IBB Çapa Kent Restaurant’ın tanıtımı 17 Haziran 2022’de açıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan ve İstanbul’un farklı halklarının kalplerini ve damaklarını fetheden vizyoner “Şehir Restoranı” girişiminin başlangıcını müjdeliyor.

Restaurant NameIBB Kent Lokantası
Cuisine TypeTurkish
Opening Hours9:00AM – 10:00PM

29 lira gibi rakipsiz bir fiyatla 4 çeşit yemekle hizmet veren IBB Çapa Kent Restoran, günde ortalama 500 misafirini sıcak bir şekilde ağırlayarak, gastronomi zevki ve şenliğin canlı bir merkezi haline geliyor.

Dar gelirli vatandaşların, öğrencilerin ve esnafın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla titizlikle hazırlanan bu asil girişim, mahalle sakinlerinden büyük beğeni topladı. Bu mutfak harikasını ziyaret ettiğinizde, on olağanüstü kadından oluşan bir ekipten oluşan tüm personelin özverisini fark etmeden duramazsınız. Bu yetenekli zanaatkarlar yalnızca leziz, besleyici yemekler hazırlamakla kalmıyor, aynı zamanda sıkı hijyen standartlarını da koruyor ve her müşterinin güvenli ve tatmin edici bir deneyim yaşamasını sağlıyor.

Her yemeğin bir topluluk, şefkat ve mutfak mükemmelliği hikayesi anlattığı IBB Çapa kent Restaurant’ta bize katılın.

READ  Liva Pastanesi Menü 2024

Menü (02.02.24) – 40 TL


Çorba
Ana Yemek
Pilav / Makarna
Cacık / Yoğurt / Meyve
Su
Ekmek

Menü (15.02.24) – 40 TL

Yemekler
Mercimek Çorbası
Etli Patates
Pirinç Pilavı
Elma
Ekmek
Su

Menu – 29 TL

Yemekler
Düğün Çorbası
Güveç
Pirinç Pilavı
Haydari
Su

IBB Capa Kent Lokantası Menü

Menü SeçeneğiFiyat (TL)
Meşrubat5.5 TL
Tatlı7 TL
Su1 TL

Similar Posts