Dünya çapında 20 seçkin şubede gururla sergilenen, füme etlerde mükemmellikle eşanlamlı bir isim olan Şef Eyad’ın hazırladığı benzersiz mutfak yolculuğunun keyfini çıkarın. Şef Eyad’ın imzalı füme etlerinin her bir dilimi, 16 saate kadar bir süre boyunca yavaş yavaş mükemmel bir şekilde pişirilen titiz bir hazırlığın kanıtıdır.

Restaurant NameChef Eyad
Cuisine TypeRestaurant
Opening Hours9:00AM – 11:00PM

Şef Eyad’ın gizli baharat ve çeşni karışımı, her lokmayı bir lezzet senfonisi ile doldurarak başka hiçbir şeye benzemeyen baştan çıkarıcı bir deneyim sunarken gastronomik bir maceraya atılın. Yemek deneyiminizi yeni boyutlara taşımak için tasarlanmış özel tekliflerle, mutfakta yenilikçiliğe olan bağlılığımız lezzetin ötesine uzanıyor.

Şef Eyad’ın mutfak becerisi, kökleri kendi memleketinden gelen ve Teksas’ın kalbinde bilenmiş zengin bir etki dokusundan kaynaklanıyor. Bu farklı geçmişe dayanarak, doğuya özgü baharatlar ile geleneksel tütsüleme tekniklerinin benzersiz bir birleşimini ustalıkla yaratmış ve dünya çapında damak zevklerini büyülemiştir.

Chef Eyad restoranlarında yenilik sınır tanımıyor. Birinci sınıf Amerikan Kara Angus sığır bifteği ve yerel kuzu pirzolalarının, Şef Eyad’ın gizli turşusuyla titizlikle kaplanması, ardından özel olarak hazırlanmış fırınlarda saatlerce özenle tütsülenmesi ve yemek odalarımızda herkesin hayran kalması için sergilenmesiyle sanata ilk elden tanık olun.

READ  Ciğerci Hulusi Menü 2024

Her yemeğin bir tutku, hassasiyet ve benzersiz lezzet hikayesi anlattığı Chef Eyad restoranlarında mutfak mükemmelliğinin somut örneğini deneyimleyin.

Füme Etler

Kuzu Yemekleri
Kuzu Boynu
Kuzu Omuz
Kuzu İncik
Üzüm Yaprakları ve Fawareg
Kuzu Kaburga
Haşlamak
Göğüs Eti
Kuzu Kafası

Füme Etler Kilogram başına servis ediliyor

Salata, Meze ve İçecekler Ücretsiz Olarak Servis Edilmektedir

Salatalar ve Mezeler

Salata Çeşitleri
Doğu Salatası
Kiraz Salatası
Salata Yılı
Füme Pirinç
Tahin Salatası
Lahana Salatası

Alkolsüz içecekler

İçecekler
Coca-Cola Ürünleri
Konserve Suyu
Sıcak İçecekler
– Kahve
– Çay

Similar Posts