“Şehir hayatının koşuşturmasından kurtulun ve kendinizi Flamingo Köyü’nde sakin bir vahaya bırakın. Şunu hayal edin: İstanbul’un Çatalca ilçesinin gür yeşillikleriyle çevrili, en kaliteli, tamamen doğal organik malzemelerden hazırlanmış dingin bir kahvaltı. Veya, Uzun bir günün ardından, görkemli bir söğüt ağacının altındaki hamakların dinlendirici atmosferinde, nargile deneyimimizin aromatik tatlarının keyfini çıkararak rahatlayın.

Restaurant NameFlamingo Köy
Cuisine TypeMeat Barbecue Restaurant
Opening Hours9:00AM – 11:00PM

Ancak bu sadece bir fantezi değil; burada, İstanbul’da köy yaşamının dingin cazibesini deneyimlemek için bir davettir. Dünyanın en yoğun metropollerinden birinin kalbinde yer alan Flamingo Village, kırsal yaşamın basit zevklerinin tadını çıkarabileceğiniz bir sığınak sağlayarak kaostan kaçabileceğiniz bir sığınak sunuyor.

Flamingo Village’da bize katılın ve sağlıklı kahvaltı lezzetleri ve ağız sulandıran barbekü ikramlarının yer aldığı leziz Flamingo Köy Menümüzle duyularınızı canlandırabileceğiniz bir sığınağı keşfedin. Şehrin stresinden kurtulun ve köy yaşamının huzurunu kucaklayın; tam burada, İstanbul’da.”

Flamingo Köy Kahvalti Menü

Hafta sonu geldiyseniz 110 TL, hafta içi geldiyseniz 90 TL giriş ücreti vardır. Fakat kahvaltı yaparsanız kahvaltı ücreti bu giriş ücretinden düşülüyor.

Menu Ögesi
Peynir çeşitleri
Reçel çeşitleri
Yeşillik tabağı
Börek tabağı
Sucuklu yumurta
Ekmek
Domates ve salatalık tabağı
Dolma
Taze sıkılmış meyve suyu
Meyve tabağı
Kuru yemiş tabağı
Menemen
Kızartma tabağı
Çiğ köfte
Yoğurtlu mezeler
Soğuk mezeler
Merhem
Su ve çay

Flamingo Köy Barbekü Menü

Flamingo köylerinde 3 farklı yerde büyük mangallar yapıyorlar. Barbekülerden biri göl kenarında, diğer ikisi ise hayvanlar aleminde. Kasaplarından aldığınız etleri ücretsiz pişirip servis ediyorlar. Ocakbaşını kimseye bırakmayacağım diyenlerdenseniz temiz çiftlik havasında bu keyfi yaşayabilirsiniz. Mangalları yanıyor ve sizi bekliyorlar..

MenüFiyat (TL)
BarbeküOrtalama KişI Başı Barbekü Fiyatı: 400-550 Lira Arasındadır.

Similar Posts