İtalya’nın Kalamış şehrinin kalbinde yer alan nefis destinasyonunuz Say Cheese ile tanışın! Her tabağın bir hikaye anlattığı, lezzetlerin damağınızda dans ettiği ve her yemeğin tadına varılacak bir deneyim olduğu bir dünyaya adım atın.

Restaurant NameSay Cheese
Cuisine TypeTurkish, Fast Food
Opening Hours11:00AM – 2:00AM

Say Peynir’de karşı konulmaz lezzetleri kişi başı sadece 25 TL’ye ulaşılabilir fiyatla sunmanın gururunu yaşıyoruz. Ağız sulandıran makarnalardan enfes pizzalara kadar menümüz, damak tadınızı tatmin edecek en kaliteli İtalyan yemekleri ile doludur.

Her biri tutku ve hassasiyetle hazırlanmış özel yemeklerimizin keyfini çıkarın. İster klasik makarna mükemmelliği, ister gurme pizzalar, isterse leziz meze çeşitleri olsun, Say Cheese’de her isteğinizi tatmin edecek bir şeyler var.

Tüm tekliflerimizi keşfetmek için ayrıntılı menümüzü keşfedin ve eşi benzeri olmayan bir mutfak yolculuğuna çıkmaya hazırlanın. Peki neden Say Cheese’de duralım? Kebap dükkanları, meyhaneler, pastaneler ve keşfedilmeyi bekleyen çok daha fazlasının yer aldığı mutfak lezzetleriyle dolu bir dünyayı keşfetmek için kapılarımızın ötesine geçin.

READ  Baran Et Mangal Menü 2024

Yakındaki yemek mekanları için önerilere mi ihtiyacınız var? Başka yerde arama! Kullanıcı incelemelerimiz ve önerilerimiz sizi bölgedeki en iyi restoranlara yönlendirerek her yemeğin unutulmaz bir deneyim olmasını sağlayacaktır.

Her lokmanın lezzet şöleni olduğu, her anın lezzet büyüsüyle dolu olduğu Say Peynir’de bize katılın. Sizi masamıza davet etmek için sabırsızlanıyoruz!

Fettuccine Alfredo

ÜrünBoyutGramajFiyat (₺)
Fettuccine AlfredoNormal140 gr95
Fettuccine AlfredoBüyük200 gr110

Eklemeler

EklemelerFiyat (₺)
Brokoli+25
Arabbiata Sos+30
Napoliten Sos+30
Trüf Yağı+30
Pesto Sos & Kuru Domates+35
Baby Mozzarella+35
Orman Mantarları & Soğan+37
Tavuk & Renkli Biber+40
Kıymalı Bolonez Sos+45
Füme Et+48
Extra Parmesan (20gr.)+25

İçecekler

İçeceklerFiyat (₺)
Cola/Sprite/Fusetea50
Limonata55
İtalyan sodası, Crodo55
Su/Soda25

Similar Posts