Beyoğlu’nun kalbinde yer alan zamansız bir mücevher olan Taksim’deki Balık Pazarı’nı keşfedin. Sürekli değişen manzaranın ortasında bu ikonik tesis, geleneğin ve özgünlüğün bir kanıtı olarak duruyor. Büyüleyici üç katlı bir binada yer alan Antique Pizzeria, sizi haftanın yedi günü saat 11:00’den gece yarısına kadar lezzetli lezzetlerin tadını çıkarmaya çağırıyor.

Restaurant NameAntique Pizzeria
Cuisine Type Italian restaurant
Opening Hours10:00AM – 10:00PM

Her katın kendi masalını fısıldadığı, stil ve incelikli bir dokuyu bir araya getirdiği bir dünyaya adım atın. Büyüleyici tablolarla süslenmiş ve dingin bir çeşmeyle taçlandırılmış her köşe, şaşmaz bir İtalyan cazibesi yaymaktadır. Antique Pizzeria’da İtalyan mutfağının en güzel lezzetlerini sergileyen, titizlikle hazırlanmış menümüzle gastronomik bir yolculuğa çıkarken İtalya’nın özünün tadını çıkarın. Her lokmanın bir tutku ve gelenek hikayesi anlattığı İstanbul’un kalbinde İtalya’nın bir dilimini deneyimleyin.

PIZZERIA

PIZZERIAFIYAT(TL)
MARGHERITA300
BUFALA390
4 FORMAGGI410
MEDITERRANE350
AI FUNGH350
VEGETARIANA350
FUMÈ500
DIAVOLA490
SPECIALE CARNE580
GAMBERI DI COZZE520
TONNO CIPOLLE470
PROSCIUTTO DI PARMA580

BAŞLAYANLAR

MenuFIYAT(TL)
MINESTRONE140
CAPRESE290
BURRATA340
BRUSCHETTA300
CHEESE PLATE580

Main Course

YemekFiyatAçıklama
Pollo con Salsa a Limone500 TLTavada şarap ve limon sosla sotelenmiş tavuk göğsü, roka, mevsim sebzeleri. Chicken breast, arugula, seasonal vegetables sauteed with wine and lemon sauce.
Pollo Grigliato600 TLTaze baharathi izgara tavuk göğsü, roka, mevsim sebzeleri. Grilled chicken breast with fresh spices, arugula, seasonal vegetables.
Antrikot650 TLTaze baharatlarla marine edilmiş antrikot, dört peynirli sos, roka, sotelenmiş sebzeler. Ribeye marinated with fresh spices, four cheese sauce, arugula, sauteed vegetables.
Filetto480 TLTaze baharatlarla marine edilmiş bonfile, roka, sotelenmiş sebzeler. Tenderloin marinated with fresh spices, arugula, sauteed vegetables.
Salmon580 TLPesto soslu izgara fileto somon, roka, mevsim sebzeleri, izgara limon. Grilled salmon fillet with pesto sauce, arugula, seasonal vegetables, grilled lemon.

Pasta

PastaFiyatAçıklama
Classic Lasagna300 TLBolonez sos, beşamel sos, parmesan, pesto. Bolognese sauce, bechamel sauce, parmesan, pesto.
Spaghetti Aglio e Olio260 TLAcı kırmızı biber, sarımsak, maydanoz, tereyağı, parmesan. Red chilli pepper, garlic, parsley, butter, parmesan.
Spaghetti Napoliten280 TLDomates sos, pesto, parmesan. Tomato sauce, pesto, parmesan.
Penne Arrabbiata280 TLAcı domates soslu penne, çeri domates, tereyağı, parmesan. Penne with hot spicy tomato sauce, cherry tomatoes, butter, parmesan.
Penne Zucca350 TLBalkabağı püresi, krema, porçini mantar, türüf yağı, tereyağı, parmesan. Pumpkin puree, cream, porcini mushroom, truffle oil, butter, parmesan.
Penne Vegetariana300 TLMevsim sebzeleri, domates sos, pesto, parmesan. Seasonal greens, tomato sauce, pesto, parmesan.
Fettucine Alfredo370 TLTavuk, mantar, krema, pesto, parmesan. Chicken, mushroom, cream, pesto, parmesan.
Fettucine Beef400 TLBiftek, mix sos, roka, pesto, parmesan. Steak, mix sauce, arugula, pesto, parmesan.
Tortellini370 TLPorçini mantarı, ıspanak, krema, türüf yağı, parmesan. Porcini mushroom, spinach, cream, truffle oil, parmesan.
Linguine di Mare460 TLKarides, kalamar, ahtapot, vangole midye, marinara sos. Shrimp, squid, octopus, vangole mussels, marinara sauce.

Salads

SalataFiyatAçıklama
Caesar Salad350 TLSezar soslu marul, kroton, ızgara tavuk, parmesan, çeri domates. Caesar sauced lettuce, grilled chicken, crotons, parmesan, cherry tomatoes.
Di Mare Salad380 TLSomon fume, ahtapot, karides, Akdeniz yeşilliği, roka, çeri domates, capari, kavrulmuş susam, zeytinyağı, limon sos. Salmon fume, octopus, shrimp, Mediterranean greens, rocket, cherry tomatoes, capers, roasted sesame, olive oil, lemon sauce.
Quinoa Avocado340 TLMevsim yeşillikleri, kinoa, avokado, Izgara ananas, ceviz, zeytinyağı, limon sos. Seasonal greens, quinoa, avocado, grilled pineapple, hazelnut, olive oil, lemon sauce.
Tonno Salad340 TLMarul, roka, ton balığı, mısır, capari, çeri domates, zeytinyağı, limon sos. Lettuce, rocket, Tuna fish, corn, capers, cherry tomatoes, olive oil, lemon sauce.
Arugula Salad250 TLRoka, ceviz, çeri domates, parmesan, balsamik sos. Arugula, hazelnut, cherry tomatoes, parmesan, balsamic.

Risotto

RisottoFiyatAçıklama
Risotto di Mare460 TLKarides, kalamar, ahtapot, vangole midye, marinara sos. Shrimp, squid, octopus, vangole mussels, marinara sauce.
Risotto Asparagi380 TLKuşkonmaz, türü yağı, tereyağı, parmesan. Asparagus, truffle oil, butter, parmesan.
Risotto Verdura380 TLBrokoli, kabak, karnabahar, havuç. Broccoli, zucchini, cauliflower, carrot.
Risotto Mushroom380 TLKestane, kültür, istiridye ve porcini mantarları. Chestnut, culture, oyster and porcini mushrooms.

Desserts

DessertFiyat
Tiramisu200 TL
Panna Cotta180 TL
Bella Cioccolato260 TL

Similar Posts